Thajské masáže - Meridiánové masáže

Meridiánová masáž SEN SUMANA

Popis: Začíná u pupku a běží nahoru středem těla. Horní část z REN MAI meridiánové čínské akupunktury odpovídá za všechny yin kanály a může způsobovat přibývání energie.

Pomáhá při: astmatu, bronchitidě, nachlazení, bolestech břicha a hrudníku, nemocech zažívacího traktu, nemocech srdce, problémech s hlasivkami a krkem.

Doba trvání: cca. 1,5 hod.

Meridiánové masáže SEN ITA a SEN PINGKALA

Popis: Můžeme ji srovnat s NADI YOGA. Začíná u pupku a jde dolů směrem ke stehnu a koleni, na třetí meridiáně se otáčí kolem kolene a vede ke středu hýždí podél páteře nahoru kolem nosu do hlavy.

Pomáhají při: bolestech zad, očí, hlavy a břicha, nemocech jater, žlučníku a močových cest, napětí šíje a krku, ucpané nosní přepážce.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Meridiánová masáž SEN KALATHARI

Popis: Začíná u pupku a rozvětvuje se do čtyř linií, dvě na každé straně těla, nahoru kolem bradavky na hrudníku do rukou a všech prstů pod klíční kost a dolů po druhé linii. Druhá linie je na stehně na kanálu sleziny, na lýtku na kanálu ledvin z čínské akupunktury.

Pomáhá při: angíně pectoris, epilepsii, srdeční arytmii, nemocech ledvin a sleziny, bolestech kolen, problémech se zažíváním, psychické neuspořádanosti, neklidu.

Doba trvání: cca 1,5 - 2 hod.

Meridiánové masáže SEN SAHATSARANGSI a SEN THAWARI

Popis: Začínají u pupku, dolů na první vnitřní linii stehna a lýtka, ke kotníkům, zpět po vnější linii k pupku, pak nahoru k bradavce, na krk, tvář a pod oko, zavře se víčko a na víčku.

Pomáhají při: artritidách, paralýzách nohou, psych. labilitě, gastro-intestiálních problémech, napětí, únavě, otocích očí, problémech s hlasem, urogenitálních nemocech.

Doba trvání: cca 2,5 hod.

Meridiánové masáže SEN LAWUSANG a SEN ULANGA

Popis: Začínají od pupku přes hrudník ke klíčním kostem, kolem klíčních kostí na krk, na zadní stranu ucha a zpět na přední stranu ucha.

Pomáhají při: bolestech hrudníku, nedoslýchavosti, zažívacích potížích, gastro-intestiálních problémech, paralýzách tváře.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Meridiánové masáže SEN NANTHAKARMAT a SEN KITCHANA

Popis: Začíná u pupku, postupuje dolů směrem ke konečníku a pohlavním orgánům. Provádíme masáž břicha + 13 bodů na břiše.

Pomáhají při: bolestech břicha, častém močení, impotenci, nepravidelné menstruaci, krvi v moči, poruchách erekce, průjmech.

Pro získání informací o cenách meridiánových masáží přejděte prosím do sekce Ceník.

Thajské masáže - Tip pro Vás

V mé nabídce služeb si můžete vybrat také OXYGENOTERAPII. Jedná se o léčbu čistým kyslíkem(75-95%), která se užívá při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku atd.
Detailní informace o cenách naleznete v sekci Ceník.

Ke každé terapii dostanete zdarma vitamínový nápoj, který napomáhá pozitivnímu působení léčby.

Při koupi 4 hodin kyslíkové terapie získáte automaticky 1 hodinu terapie zcela zdarma.

Budu se těšit na Vaši návštěvu. Karel Trnavský