Thajské masáže - O mně

Můj učitel masáží

CHOGOL SETTHAKORN AKA "JOHN" vyučuje, jak používat starodávnou léčebnou metodu. Je hlavním učitelem ve staré nemocnici v CHIANG MAI v Thajsku od roku 1985.

Thajské masáže - Můj učitel

V roce 1991 odjel do USA navštívit mezinárodní profesionální školu zabývající se masážemi (IPSB), která je jednou z nejprestižnejších škol výuky masáží v San Diegu. V Kalifornii setrval šest mesíců a zasvěcoval žáky do NUAD BO-RARN THAI MASSAGE.

Přesto, že nemá príliš času nazbyt absolvoval ješte mnoho kurzů masáží.

V říjnu a listopadu 2000 navštívil řecké Athény jako instruktor při příležitosti světového kongresu seminářů a představení masáží (CWCSAE). Nyní setrvává opět v Thajsku v CHIANG MAI, kde vyučuje masáže v ITM (International Training Massage).

Mé diplomy a certifikáty

Thajské masáže - Diplom Thajské masáže - Diplom 2 Thajské masáže - Diplom 3 Thajské masáže - Diplom 4

Životopis

Jako sušický rodák jsem nejprve nasměroval své ambice do gastronomické oblasti. Vyučil jsem se kuchařem a prošel mnoha kuchyněmi od obyčejných až po ty nejluxusnější, za ně bych mohl zmínit například pražský hotel Paříž.

Thajské masáže - Chrám

Poté, co se mi podařilo uspořit nějaký rozumný finanční obnos, jsem se rozhodl, poháněn svým fotografickým koníčkem, vyrazit objevovat krásy Thajska. Během mého putování nádhernou krajinou a oslňujícími architektonickými skvosty jsem narazil na klášter mnichů lesní tradice WAT-PAN NANACHAT, kde jsem se rozhodl půl roku setrvat a věnovat se meditacím.

Thajské masáže - Mniši a já

Po těchto nevšedních zážitcích jsem byl donucen vrátit se zpět do České republiky, abych vydělal nějaké peníze na živobytí. Hned, jak to bylo možné, jsem se do Thajska vrátil a uchýlil se zpět do kláštera, kde jsem se setkal s mnichem T. PASADIKEM, který mě po jeden rok trénoval v TAI-CHI.

Když jsem se vrátil zpět domů, ucítil jsem zvláštní potřebu předat své čerstvě nabyté zkušenosti dál, a proto jsem začal učit TAI-CHI svou první skupinu. Jakmile byli žáci schopni cvičit sami, odjel jsem znovu do Thajska s původním záměrem zůstat tam již natrvalo.

Thajské masáže - protažení nohou

Avšak osud tomu chtěl jinak – z doživotního pobytu se stal pobyt tříměsíční a navíc studijní – přihlásil jsem se zde do kurzu thajských masáží. Po získání licence jsem si otevřel vlastní praxi v Čechách, kterou již několik let úspěšně provozuji.

Doporučuji:

www.pobyt-ve-tme-terapie-budoucnosti.cz
www.mlynky-na-obili.cz
www.rostlinne-mleko.cz

Thajské masáže - Tip pro Vás

V mé nabídce služeb si můžete vybrat také OXYGENOTERAPII. Jedná se o léčbu čistým kyslíkem(75-95%), která se užívá při bolestech hlavy, nechutenství, zvýšené únavě, poruchách spánku atd.
Detailní informace o cenách naleznete v sekci Ceník.

Ke každé terapii dostanete zdarma vitamínový nápoj, který napomáhá pozitivnímu působení léčby.

Při koupi 4 hodin kyslíkové terapie získáte automaticky 1 hodinu terapie zcela zdarma.

Budu se těšit na Vaši návštěvu. Karel Trnavský