Thajské masáže - Rekondiční masáže

Jak vypadá rekondiční masáž

Rekondiční masáže jsou vhodné pro všechny, kdo trpí nedostatkem aktivního pohybu nebo namáhají pouze určitou část těla. Slouží k celkovému uvolnění, zvyšují prokrvení a regeneraci organismu a pomáhají tělu při látkové výměně a vyplavování toxických látek. Mohou mít také příznivé protistresové a povzbuzující účinky. Tento typ masáže vyvolává také zpomalení vzniku příznaků stárnutí a pomáhá udržovat tělesnou i duševní svěžest. Rekondiční masáž významně napomáhá přípravě organismu na běžnou každodenní zátěž.

Jak vypadá sportovní masáž

Sportovní masáže lze považovat za nedílnou součást života sportovců, a to jak amatérských, tak profesionálních. Nejenže pomáhají při přípravě organismu na fyzickou zátěž, nýbrž zároveň výrazně ulevují i po ní, neboť pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií. Sportovní masáže jsou v mnohém podobné masážím rekondičním. Mezi zásadní rozdíly patří zaměření masáže na svaly namáhané při daném sportovním výkonu, jiná masážní technika a rychlejší provádění masáže.

Kompresní masáž se skořicí medem a mlěčnou rýží

Popis: Kompresní masáž, která se provádí skořicí, medem a mléčnou rýží působí příznivě na celkový psychický stav a svalové uvolnění. Důležitou roli při masáži hrají také aromaterapeutické vjemy.

Pomáhají při: bolestech svalů, psychickém únavě

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Thajské masáže - Tip pro Vás

Thajské masáže mohou být vhodným a originálním dárkem pro Vaše blízké! Proto mě neváhejte kontaktovat pro bliží informace o možnosti zakoupení Dárkových poukazů.