Thajské masáže - Thajské masáže

Čím se liší tradiční thajské masáže od rekondičních

Rozdíl mezi klasickou rekondiční (sportovní) a thajskou masáží spočívá zejména v účinku - obyčejná masáž sice do jisté míry uleví, avšak u thajské masáže má okamžitá úleva mnohem delší trvání. Při pravidelném opakování thajské masáže se navíc zvětšuje naděje na úplné odstranění příčiny zdravotních potíží – na tento aspekt sportovní masáže nehledí. Efektivita thajské masáže spočívá v tom, že protahuje několik desítek svalů a šlach najednou a uvolnění je tak komplexní, zatímco při rekondiční masáži musí masér pracovat v podstatě na každém konkrétním svalu, což mu umožňuje věnovat se poměrně malému množství svalů.

Thajská masáž PHLÉNG

Popis: Postupně protahuje záda, ramena, krk a tvář. Je vhodná zejména jako relativně rychlé uvolňení horní poloviny těla vhodné zejména pro osoby se sedavým zaměstnáním nebo pro osoby, které jsou vystavovány větší námaze zad.

Doba trvání: cca 1 hod.

Thajská masáž MAE KOK

Popis: Soustředí se zejména na nohy, kyčle, hýždě, záda, ramena pro celkové zvýšení flexibility svalstva. Je vhodná také po delší době strávené na lůžku (dlouhodobá nemoc).

Doba trvání: cca 1 hod.

Thajská masáž TOK SEN

Popis: Starodávná thajská terapie Tok Sen je založena na aktivaci energetických linií poklepáváním speciálními paličkami z červeného nebo černého dřeva a doplněna o komplexní protažení těla, především zad a ramen. Masáž není nepříjemná či bolestivá, ba právě naopak - příznivým způsobem ovlivňuje uvolnění svalů, a to zejména díky tomu, že se pročistí energetické linie. Pro dosažení optimálního dlouhodobého účinku je dobré masáž alespoň 3x zopakovat.

Doba trvání: cca 1 hod.

Thajská bylinná masáž HERBAL COMPRESS

Popis: Bylinná kompresní masáž je masáží, která příznivě působí při svalovém napětí a ztuhlosti, při problémech s pohybovým ústrojím či při psychickém vypětí. Provádí se nahřátými sáčky bylinek, které se speciálním způsobem přitlačují na tělo. O efektivitě masáže významným způsobem rozhoduje kombinace asi 20 druhů bylin, které se vybírají dle požadovaného účinku. Cena bylinného sáčku se odvíjí dle typu a původu bylinek (Thajsko či ČR). Pro dosažení optimálního dlouhodobého účinku je dobré masáž alespoň 5x zopakovat.

Doba trvání: cca 1 hod.

Thajská masáž REUSII

Popis: Centrem zájmu je břicho, hrudník, ruce, ramena, krk, hlava a tvář. Jedná se o masáž soustředící se na uvolnění stresu a úzkosti, bolestí hlavy a migrén, únavy.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Thajská masáž JIAOGULAN

Popis: Thajskou masáž chodidel, kotníků, nohou a zad oceníte ji zejména v případě, pokud trávíte velké množství času na nohou nebo často sportujete.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Thajská masáž CHIANG MAI

Popis: CHIANG MAI je thajská masáž zaměřená na nohy, pas, kyčle, záda, ramena, ruce, která si klade za cíl celkové protažení převážné části těla a komplexní uvolnění.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Thajská masáž břicha CHI NEI TSANG

Popis: Chi Nei Tsang je speciální masáž břicha, která prokrvuje vnitřní orgány, a tak významným způsobem přispívá ke správné funkci jater, slinivky, sleziny, ledvin, močového měchýře a střev.

Doba trvání: cca 1,5 hod.

Pro získání informací o cenách thajských masáží přejděte prosím do sekce Ceník.

Thajské masáže - Tip pro Vás

Thajské masáže mohou být vhodným a originálním dárkem pro Vaše blízké! Proto mě neváhejte kontaktovat pro bliží informace o možnosti zakoupení Dárkových poukazů.